Portal eRejestracja

E-REJESTRACJA - od 17 maja 2020 r. Warunki dostosowane do dzisiejszych możliwości. Przez E-REJESTRACJĘ umawiamy TELEPORADĘ. Godzina umówionej porady jest godziną orientacyjną. W przychodni pomiędzy teleporadami uprawiamy nadal starą medycynę, robimy EKG, zmieniamy opatrunki, usuwamy szwy pooperacyjne, szczepimy, robimy zastrzyki, podajemy kroplówki i wiele innych a to zakłóca zaplanowany grafik. Prosimy się nie niepokoić lekarz na pewno zadzwoni, nikogo nie pominie i zadzwoni z numeru zastrzeżonego - prosimy odbierać. Jeśli wspólnie z Pacjentem zadecyduje o potrzebie osobistej wizyty to umówi na konkretną godzinę w przychodni tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Pacjentowi oraz personelowi przychodni.

 

 

Punkt Pobrań – od 11 maja 2020 czynny codziennie w godzinach 7:30 – 10:00 (pon-pt). Do Przychodni prosimy wchodzić pojedynczo. Jeśli będzie kolejka to prosimy czekać na zewnątrz z zachowaniem odstępów minimum 2 metry od siebie. Oczywiście poprawnie założona maseczka, dezynfekcja dłoni oraz pomiar temperatury ciała przy wejściu. Za badania komercyjne prosimy płacić kartą lub BLIK. Badania komercyjne można ustalić wcześniej przez telefon celem jak najkrótszego pobytu w przychodni. Osoby z objawami typu gorączka, duszność, katar, kaszel, osłabienie, bóle mięśniowe czy biegunka prosimy o powstrzymanie się od badań i telefoniczne zgłoszenie się po poradę lekarską.

 

 

Wizyty szczepienne w okresie stanu epidemicznego:
W związku ze stanem epidemiczny przebieg wizyty szczepiennej ulega istotnej modyfikacji.
Musimy wprowadzić wysoki reżim epidemiczny. Na wizytę prosimy się zgłaszać o dokładnie umówionej godzinie. Do przychodni może przyjść z dzieckiem tylko jeden z rodziców (opiekunów) ubrany w maseczkę ochronną.
Wizyta będzie przeprowadzona w możliwie najkrótszym czasie, podczas wejścia zmierzymy temperaturę ciała, poprosimy o dezynfekcję dłoni opiekuna. Po kwalifikacji lekarskiej pielęgniarka wykona szczepienie.
Wszystkie wątpliwości czy pytania na temat szczepień, rozwoju dziecka, sposobu karmienia i innych problemów można uzyskać przez telefon w ramach teleporady przed lub po wizycie szczepiennej.
Przy wyborze szczepień komercyjnych prosimy o płatność kartą lub BLIK.
Personel przychodni będzie zabezpieczony w środki ochrony osobistej a po każdej wizycie będzie przeprowadzana bieżąca dezynfekcja.
Rodzice dzieci proszeni są o zapoznanie się z treścią oświadczenia o stanie zdrowia rodziny i dziecka.
Będzie ono przekazane w przychodni do podpisania i ma na celu potwierdzenie danych z wywiadu epidemiologicznego.
Gdyby pytania z oświadczenia wzbudzały wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

Numery do przychodni to   509 77 66 77,   530 842 038,   (58) 716 21 20

Każdy pacjent potrzebujący porady lekarza podstawowej opieki zdrowotnej oraz pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w pierwszej kolejności powinien zadzwonić do przychodni.

Jeśli nie mogą Państwo dotrzeć na umówioną wizytę bardzo prosimy o odwołanie jej przez:

- eRejestrację lub

- wysyłkę SMS o treści "N - imię nazwisko pacjenta anulującego" na nr 509 77 66 77 lub

- telefonicznie pod nr  509 77 66 77,  530 842 038   lub (58) 716 21 20.

*

W celu umówienia wizyty dla zdrowego dziecka oraz szczepienia prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją tel:

509 77 66 77  ,  530 842 038  lub    (58) 716 21 20 .

Powyższe działanie podyktowane jest potrzebą skutecznej izolacji naszych małych zdrowych pacjentów od chorych dzieci.